20. 02. 2018.

Општинско такмичење соло певача и малих вокалних састава

У организацији Пријатеља деце Раковица, 20. фебруара 2018. одржано је Општинско такмичење соло певача и малих вокалних састава у I и III категорији. Ученици наше школе остварили су следеће резултате:

I категорија (I и II разред):

жанр – стари мајстори, Ирина Милићевић II/1, песма ''Веверица'' (ментор Наташа Јаредић) – освојила је ДРУГО место.

жанр – савремена дечја забавна песма, Лара Грандић II/2, песма ''Пера'' (ментор Маја Динић) – освојила је ПРВО место и пласман на градско такмичење.

жанр – страна народна песма, Софија Радовановић II/1, песма ''Во наше село Малово'' (ментор Наташа Јаредић) – освојила је ПРВО место и пласман на градско такмичење.

II категорија (III и IV разред):

жанр – изворна народна песма, Анђела Сташевић IV/2, песма ''Запевала сојка птица'' (ментор Драгана Тасић Стојановић) – освојила је ТРЕЋЕ место.

жанр – страна народна песма – ДУЕТ, Елена Степановић и Лара Борисављевић IV/2, песма ''Македонско девојче'' (ментор Драгана Тасић Стојановић) – освојиле су ПРВО место и пласман на градско такмичење.

III категорија (V и VI разред):

жанр – савремена дечја забавна песма, Лазар Ковачевић V/2, песма ''Машта'' (ментор Данијела Живанчевић) – освојио је ТРЕЋЕ место.

жанр –изворна народна песма, Уна Динић V/1, песма  ''Ој, ружице румена'' (ментор Данијела Живанчевић) – освојила је ТРЕЋЕ место.

жанр – изворна народна песма – ДУЕТ, Мина Тројановић VI/1 и Наталија Петровић VI/2, песма ''Уснула је дубок санак''(ментор Данијела Живанчевић) – освојиле су ТРЕЋЕ место.

жанр – изворна народна песма – ТЕРЦЕТ, Милица Миловановић V/1, Ана Петрица V/4 и Исидора Ташков V/4, песма ''Косовски божури''(ментор Данијела Живанчевић) – освојиле су ДРУГО место.

жанр – страна народна песма, Тијана Зеленбаба V/1, песма ''М'ндра мја'' (ментор Данијела Живанчевић) – освојила је ПРВО место и пласман на градско такмичење.

IV категорија (VII и VIII разред):

жанр – страна забавна песма, Ивана Зеленбаба VII/1, песма ''Халелуја'' (ментор Данијела Живанчевић) – освојила је ДРУГО место.

жанр – изворна народна песма, Адиана Степановић VII/2, песма ''Косовски божури'' (ментор Данијела Живанчевић) – освојила је ТРЕЋЕ место.