07. 10. 2018.

Трка за срећније детињство 2018.

У оквиру Дечије недеље Црвени крст Раковице је 6.10.2018. г. организовао већ традиционалну хуманитарну "Трку за срећније детињство". Ове године трка за основце са наше општине је организована на трим стази на Кошутњаку. Наши ученици су постигли следеће резултате:

Категорија: девојчице 1. разред - 2. место - Лана Драмићанин 1/3

Категорија: дечаци 3. разред - 1. место - Тодор Несторовић 3/1

2. место - Немања Мирковић 3/1

Категорија: девојчице 3. разред3. место - Ивона Милосављевић 3/3

Категорија: девојчице 4. разред2. место - Даница Бронзић 4/2

Као и иначе, новац од куповине учесничких карата биће предат неком ученику из школе са наше општине који има великих здравствених проблема и тако му, бар мало, олакшати лечење.

Сви учесници су уживали у дружењу по прелепом дану. Поред родитеља и другова, наше ученике су на Кошутњаку бодриле и Мирјана Филић и координатор наше школе за сарадњу са Црвеним крстом, учитељица Ката Чучковић.

Честитамо!