Награђени најбољи!

21. марта Градска општина Раковица наградила је најбоље ученике основних и средњих школа Раковице који су освајали прва места на градским такмичењима, односно прва, друга и трећа места на републичком нивоу или међународним такмичењима. На свечаности уприличеној у Хотелу „Балашевић“, нарађено је, чак, десеторо ученика наше школе! Овом приликом, захвалнице су добили и директори, наставници и ментори који су радили са ученицима који су освајали нека од поменутих места.

Неизоставни део ове свечане вечери, на челу са директором наше школе Биљаном Благојевић, били су:
Александар Манојловић 7/2, за освојено 3. место на републичком такмичењу из физике (ментор – Јелисавета Хрњаковић);
Јелена Стаменковић 8/1 и Милица Рајковић 8/3, за освојена прва места на градском такмичењу из хемије (ментор – Снежана Николић);
Јелена Стаменковић 8/1, за освојено 1. место на градском такмичењу из географије (ментор – Биљана Смарс);
Милана Тасовац 7/3, за освојено 2. место на републичком такмичењу из математике (ментор – Соња Радибратовић);
Ива Богдановић 8/3, за освојено 1. место на градском такмичењу из српског језика (ментор – Јелена Палавестрић);
Бошко Кукањац 7/4, за 2. награду на републичком нивоу из авио-моделарства (ментор – Лела Минић);
Адриана Степановић и Јелена Танасковић из 8/2, за освојена прва места на градском такмичењу из биологије (ментор – Тијана Морић);
Марија Радојичић 5/3 за освојено 1. место на републичком такмичењу у спортској гимнастици (ментор – Маја Милошевић);
Сергер Скорић 6/4, за освојено 1. место на градском такмичењу у џуду (ментор – Маја Милошевић).

Домаћин свечаности, председник Градске општине Раковица Владан Коцић, честитао је најбољим ученицима, њиховим наставницима и менторима на оствареним резултатима и заједно са замеником Скупштине града Београда Андреом Радуловић даровао их наградама у виду ваучера и захвалницама.

Надамо се да ће нам и ова школска година донети доста награда, па самим тим и осмеха, као што је то било захваљујући заслугама у школској 2017/2018. Честитамо!

фотографије са овог догађаја