29. 04. 2017.

Отворена врата школе

Поштовани родитељи, У циљу успешне сарадње и праћења ученика, у среду 3. маја 2017. године у периоду од 18.00 до 20.00 часова, одржаће се заједничка „Отворена врата” када ћете моћи са свим наставницима који предају вашој деци од 1. до 8. разреда, поразговарати о њиховом раду, напретку и дисциплини. Због великог одзива родитеља на претходним „Отвореним вратима“, многи родитељи су дуже чекали или нису стигли на ред код појединих наставника. Припремите унапред питања за наставнике јер ћете имати по 5 минута за сваког, како би сви имали прилику да поразговарју са наставником са којим желе и како не би чекали дуго. Добродошли! Часови за другу смену почињу од 13.00 часова. *** Нерадни дани су 1. и 2. мај. Уживајте у првомајским празницима!