Почиње школа

Иако још увек није званично завршена стара школска година, увелико се припремамо за нову, па је тако планирано да током последње недеље августа (од 26. до 30. августа), од 9 до 12 сати, у просторијама боравка, буде обављен УПИС УЧЕНИКА ПРВОГ И ДРУГОГ РАЗРЕДА ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА. Прве недеље септембра (2-6. септембар), од 7 до 17.30, обавиће се УПИС УЧЕНИКА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА ПРОДУЖЕНОГ БОРАВКА.

НАПОМЕНА: Потребно је да, приликом уписа, ученици другог и трећег разреда приложе потврде о запослењу оба родитеља.

Школску 2019/2020. годину отпочећемо тако што ће се настава 2. септембра за ученике другог и четвртог разреда организовати пре подне, а за ученике првог и трећег разреда – после подне. Настава за ученике старијих разреда ће се, као и претходних година, одржавати само у преподневној смени.

Срећан почетак нове школске године свима желе чланови колектива ОШ "Франце Прешерн"!