Секција енглеског језика „English 4U“

У нашој школи посвећујемо велику пажњу разним секцијама. Једна од њих је секција енглеског језика „English 4U“ коју изузетно успешно води наставница енглеског језика Биљана Вишњић. Сви њихови „састанци“ су више него занимљиви. У последњих пар месеци виртуелно су „обишли“ скоро пола света и упознали вршњаке из разних земаља. На њихове часове су увек добродошли сви гости који заједно са члановима секције уживају у посетама разним светским музејима, зоолошким вртовима, националним парковима...

Погледајте где су до сада „путовали“ чланови ове секције и делић атмосфере са тих путовања:

УкрајинаПортугалијаАмерички национални паркКанадаМузеј америчке државе ВајомингШведскаИзраелСусрет три културеАмеричка држава ИндијанаЈелоустонски парк и Парк КалавВијетнамЛисабонски зоолошки врт, Грчка, Холандија и Француска, Пољска, Вијетнам, Индија, Русија и Грузија, Шпанија и Аргентина, Јапан и Гана и на завршном путовању ове школске године поново су посетили Шпанију.

секција English 4 U

Кликните на следећи линк и можете да видите где смо све путовали од маја 2018.године. Уживајте!