Наши седмаци – ПОБЕДНИЦИ квиза „Моја Раковица"

Ученици наше школе Тијана Томић 7/1 и Лука Симић 7/3 победили су на квизу из познавања историје Раковице под називом „Моја Раковица“. Квиз је реализован у оквиру манифестације „Дани општине Раковица“, која се обележава 14. октобра.
Такмичење је организовано у Центру за културу и образовање Раковица, а у квизу су учествовале екипе састављене од ученика седмих разреда свих осам раковичких основних школа.
Захвалнице учесницима и награде најбољим такмичарима уручили су члан Већа ГО Раковица Владимир Ковачевић Јурашин, директорка Центра за културу и образовање Раковица Маријана Бутулија и председница Комисије Драгана Коцић.
Победници су као поклон добили Историјску енциклопедију, док су освајачи другог и трећег места на поклон добили историјске друштвене игре.

Браво, Тијана и Лука!