Општинско такмичење из математике 2022.

Општинско такмичење из математике одржано је 20. 2. 2022. године у две школе. У ОШ „Владимир Роловић“ одржано је такмичење за ученике трећег и четвртог разреда и у ОШ „14. октобар“ за ученике виших разреда. Жељно смо чекали коначне резултате, који су нам управо пристигли и које радо делимо са вама:
У категорији млађих ученика (од 1. до 4. разреда), ДРУГО место освојио је Богдан Јешић 3/2, док су Андрија Брекић 3/1, Николина Метер 3/1 и Софија Јовић 4/2 добили похвале.
У категорији ученика старијих разреда (од 5. до 8. разреда), похвале су добили Стефан Јеремић 5/2, Ања Јовановић 5/3 и Филип Тасић 5/1, ТРЕЋЕ бронзано место освојио је Лука Симић 7/3, а ПРВО место заузео је Слободан Јањић 8/1. Луку и Слободана за такмичење је припремала наставница математике Бојана Божић.
Честитамо свим ученицима, а пуно среће и успеха на окружном (градском) нивоу такмичења желимо Луки и Слободану. Уверени смо да ћемо нас наши такмичари поново обрадовати лепим вестима већ за две недеље. Држимо им песнице!