01. 03. 2022.

Општинско такмичење из Српског језика и језичке културе 2022.

Општинско такмичење из Српског језика и језичке културе одржано је у суботу 26. фебруара 2022. у ОШ „Иво Андрић“. Нашу школу достојно су представљали ученици старијих разреда, који су показали спретност, знање и вештину у решавању језичких мозгалица. Ево и званичних резултата којима ћемо се радо похвалити:
Бронзано ТРЕЋЕ место освојили су Вукашин Кезуновић 5/1 (ментор: Снежана Милић), Тијана Томић 7/1, Мила Николић 7/3 (ментор: Јелена Палавестрић) и Ана Комлен 8/1 (ментор: Јелена Трошић), који су се пласирали на наредни (окружни) ниво такмичења.
Честитамо нашим ученицима и њиховим наставницама на постигнутим резултатима и желимо им пуно среће и успеха у даљем раду уверени да ће нас обрадовати лепим вестима са окружног такмичења!