Општинско такмичење „Мали Пјер” 2022.

Општинско такмичење „Мали Пјер” одржано је 12. марта 2022. у Центру за културу и образовање Раковица, а данас са вама делимо резултате који су нас веома обрадовали:
Милица Танасковић 8/2 освојила је ДРУГО место за упечатљиву карикатуру глумца Џонија Депа, а Маја Цветковић 8/3 освојила је ТРЕЋЕ место за карикатуру Северине. Радове ових девојчица за такмичење је издвојила ликовни педагог Тања Ђокић.
Такође, бројни радови наших ученика добили су похвале за изврсне приказе познатих личности из света спорта, књижевности и музике:
У категорији млађих ученика похваљени су Алекса Булајић 2/2 (ментор: Маја Динић), Лола Бабић 4/1 (ментор: Маријана Михајловић) и Урош Тадић 2/2 (ментор: Маја Динић), а у категорији старијих ученика похвале су добили: Миа Дамњановић 8/3, Даница Бронзић 7/2, Лара Јовановић 7/3 и Дуња Тадић 8/2.
Честитамо нашим ученицима и њиховим предавачима!

Више радова погледајте на нашој фб страници овде.