01. 10. 2021.

Покажи нам зашто је твој пас твоја звезда

Нова синхронизација анимираног филма „Звездани пси: Тропска авантура“ била је инспирација дистрибутерској кући МЦФ (MegaCom Film) за покретање конкурса под називом „Покажи нам зашто је твој пас твоја звезда“. Власници и љубитељи паса свакако ће се сложити да је највернији човеков пријатељ заиста звезда сваког дома, а учесници конкурса имали су на располагању разне могућности (литерарне, ликовне и вајарске) да испоље своју креативност и представе свог „звезданог“ љубимца. Ученици наше школе радо су учествовали на овом занимљивом конкурсу, а данас су нас обрадовале лепе вести, које радо делимо са вама:
ТРЕЋУ НАГРАДУ (поклон из филма) освојио је Душан Јанковић 2/2 (ментор: Маја Динић) за песму посвећену Рексу, његовом љубимцу, а ЧЕТВРТУ награду (прослава рођендана у Комбак дворани) за ликовни рад освојила је Бисера Илијашевић 6/3 (ментор: Тања Ђокић).

Честитамо нашим ученицима и њиховим менторима уз жеље да уживају у освојеним наградама и дружењу са својим љубимцима!