03. 04. 2019.

Резултати општинског и окружног такмичења из математике 2019.

Најзад су стигли и званични резултати са општинског и градског такмичења из математике.

На општинском тамичењу ученици наше школе су остварили следеће резултате:

III разред:
Тодор Несторовић 3/1– 2. место (ментор: Наташа Јаредић);
Лана Томић 3/1– 3. место (ментор: Наташа Јаредић);
Сара Петрић 3/2, Андреј Ратковић 3/2 (ментор: Маја Динић) и Лука Ристановић 3/3 (ментор: Сања Стајић)– похвала.

IV разред:
Емилија Петрица 4/3 – 2. место (ментор: Ката Чучковић);
Наталија Митровић 4/1, Мара Ковачевић 4/1 (ментор: Горан Мутавџић), Лазар Антић 4/2 (ментор: Гордана Бранковић) и Вук Ђукић 4/3 (ментор: Ката Чучковић)– похвала.

V разред:
Ана Комлен 5/1– 2. место (ментор: Ивана Јовановић).

VI разред:
Теодора Тодоровић 6/1 – похвала (ментор: Миланка Вучељић).

VII разред:
Александар Манојловић 7/2 – 2. место (ментор: Соња Радибратовић);
Бошко Кукањац 7/4 – 3. место (ментор: Соња Радибратовић).

На окружном/градском такмичењу које се одржало 23. марта, ученица 5/1 разреда Ана Комлен освојила је 2. место (ментор: Ивана Јовановић).

Нажалост, пропозиције такмичења су такве да се за многе ученике (укључујући и оне у петом разреду) на градском нивоу завршава даље такмичење, али свакако – честитамо свим ученицима и активу математичара, уз жељу да следеће године буду још бољи!