Ђаци вас моле, успорите поред школе

Данас је наша школа била поносни домаћин акције ЈП „Паркинг сервис“ – „Ђаци вас моле, успорите поред школе“, чији је циљ безбедност деце у саобраћају. Наши ђаци прваци су први у Београду који су, ове године, одгледали едукативну представу о саобраћају и добили на поклон прслуке, календаре и „квиз“ књиге – „Шта знаш о саобраћају“. У програму су учествовали и Леонтина и дечји хор „Чаролија“, а све је директно преносио Студио Б.

Хвала директору „ Паркинг сервиса“ Андрији Чупковићу што је одабрао баш нашу школу за почетак десетог циклуса ове акције.

Поносни смо и јер смо прва школа у Београду коју је посетио министар просвете, науке и технолошког развоја Младен Шарчевић. Захвални смо му на времену које је издвојио да се мало посвети нама колегама и да чује наша размишљања.

ЈП „Паркинг сервис” ће помоћи и да наша школа добије обезбеђење, што је потврдио и градски менаџер Горан Весић, који нам је данас такође био гост.

Захвални смо и председнику општине Владану Коцићу који нам увек пружа подршку за све наше активности.

А наравно, поносни смо и на нашу директорку Биљану Благојевић која је заслужна што смо данас тако поносни.