Дан школе

У петак, 2.12.2016. г. смо прославили Дан школе. Захваљујући ђацима наше школе, њиховим родитељима, нашим пријатељима из истоимене школе из Словеније, председнику општине Раковица, предшколској установи „Хајди“, Дому здравља Раковица, Црвеном крсту Раковице, који су помогли, тог дана смо били центар дешава у окружењу својим талентом, трудом, енергијом, радионицама, изложбама.

Дан школе смо прославили радно. Тог дана, школа је била отворена за све. Много родитеља, родбине, пријатеља наше школе... нас је посетило и уживало у изложби и радионицама које су припремили наши талентовани и вредни ђаци и њихови наставници.

На прослави су свечано уручене награде и дипломе најталентованијим учесницима који су послали своје ликовне радове за конкурс на тему: "Игра", који је наша школа расписала за ученике основних школа из целе Србије и околине. На конкурсу су учествовали и ученици Основне школе "Франце Прешерн" из Крања у Словенији.

Више фотографија можете погледати на нашој фејсбук страници Дан школе .