06. 04. 2019.

Радујемо се првацима!!!

У четвртак је у просторијама наше школе за будуће прваке и њихове родитеље организована приредба и радионице. Дружили смо се не само са будућим полазницима и њиховим родитељима, већ и са старијом браћом и сестрама наших будућих првачића. Након обраћања директора Биљане Благојевић и педагога Сузане Николић, присутнима је кратко представљена наша школа кроз Power Point презентацију, а потом смо сви уживали у пригодном програму који су припремили учитељи и ученици садашњег четвртог разреда. Након дочека, према сопственом избору, кренуло се у обилазак школе, тако да су се у сваком тренутку у некој од школских просторија налазили наши гости – читаоници и библиотеци, продуженом боравку, учионицама млађих разреда, фискултурној сали... Свуда је деци било понуђено по неколико занимљивих садржаја: бојили су илустрације са различитом тематиком (јунаци анимираних филмова, зеке, васкршња јаја), али и дрвена јаја (у сусрет Васкрсу – најрадоснијем хришћанском празнику).

Сви су слободно шетали кроз школу, а из ње су понели са собом различите занимљивости попут цртежа обојених за успомену, аранжмана од бомбона које су направили учитељи и ученици боравка, па до занимљивих папирних лењира са логом наше школе.

Верујемо да је овај први сусрет био уприличен на обострано задовољство.

Учитељи будућих првака Гордана Бранковић, Ката Чучковић и Горан Мутавџић желе много среће својим новим ђацима!

више фотографија