Обавештење за родитеље будућих првака

- Свечани пријем првака је 1. септембра у 18.00 часова.
- Списак ученика по одељењима биће истакнути на главном улазу школе 30. августа до 12.00 часова.
- Град Београд је за све ученике обезбедио бесплатне комплете уџбеника, које ћете преузети од одељењског старешине (учитељице/учитеља) 1. септембра.
- Градска општина Раковица је за све прваке на нашој општини обезбедила школске ранчеве и извесну количину прибора, који ће бити подељени када и комплети бесплатних уџбеника.
- Продужени боравак почеће са радом 1. септембра. Упис првака у продужени боравак одржаће се 28. и 29. 08. 2023. године у периоду од 8.00 до 17.30 часова. Тога дана је потребно донети потврду о запослењу за оба родитеља/старатеља или једног уколико је реч о самохраним родитељима.
Боравак почиње са радом од 4. септембра, а оброци се могу користити од 11. септембра.
Свим ученицима, а посебно првацима желимо срећан почетак Нове школске године!