Предшколци у посети

Ваше дете – наш ђак!
Предшколци, приДРУЖИте нам се!

Полазак у школу је велики и важан догађај, не само за децу, већ и за родитеље. Како бисмо будућим првацима олакшали овај први, велики корак, организовали смо дружење на коме су могли да уживају у кратком драмском облику који су припремиле учитељице четвртог разреда. Након тога је за родитеље пуштен промотивни филм о нашој школи и презентација на којој су представљена сва важна питања која им могу помоћи да донесу одлуку о избору школе.
Присутне је поздравила директорка школе, упознала их са својим стручним сарадницима и будућим учитељицама, након чега су могли да обиђу школу, учионице, боравак, библиотеку.
Захваљујемо се свим родитељима који су јуче са својом децом посетили нашу школу и искрено се надамо да ће наша школа бити њихов избор!

Више слика погледајте овде.