Ликовни конкурс „Линија и боја чаролија моја“

Дечији културни центар Ниш организовао је у марту ликовни конкурс под називом „Линија и боја чаролија моја“. Ученици наше школе били су веома заинтересовани за учешће на овом конкурсу и доказали су да заслужено могу понети титулу правих уметника, о чему сведоче пристигли резултати:
У I категорији (ученици 1. и 2. разреда) ТРЕЋУ награду освојила је Миња Маринковић, ученица одељења 1/3 (ментор: Сања Стајић), а у II категорији (ученици 3. и 4. разреда) ДРУГУ награду освојила је Љиљана Ана Миловановић, ученица одељења 3/3 (ментор: Виолета Учур).
Честитамо нашим маштовитим ученицама и њиховим менторима и позивамо вас да погледате одабране радове ученика наше школе који се налазе на сајту и Фејсбук-страници Дечијег културног центра Ниш. Уживајте у чаролији и складу линија, боја и облика!