08. 05. 2022.

Окружна такмичења из биологије и географије 2022.

На окружном такмичењу из биологије, одржаном у Основној школи ,,Ђура Даничић", Стефан Јеремић, ученик 5/2, освојио је ПРВО место, а Дуња Ракочевић 5/1 - ТРЕЋЕ место. Ученица Маша Јовановић 7/1 обезбедила је себи пласман на републичко такмичење освојивши ДРУГО место, као и Филип Цвијовић 8/1, а који је освојио неприкосновено ПРВО место на овом нивоу такмичења.

Ученици 8/3 Ђорђе Брадић и Александар Пешић освојили су ДРУГО место, а Филип Цвијовић 8/1 - ТРЕЋЕ место на поприлично захтевном окружном такмичењу из географије, одржаном у Основној школи ,,Гаврило Принцип" у Земуну.

Честитамо колегиницама Тијани Морић, Андреи Пејић и Биљани Смарс на успесима њихових врлих девојчица и дечака и свима заједно желимо пуно среће и на финалном нивоу такмичења.

Браво!