22. 03. 2021.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ „МАЛИ ПЈЕР“ 2021.

„Пријатељи деце Раковица“ у сарадњи са „Пријатељима деце Београда“ и „Пријатељима деце Србије“ и ове године организовали су такмичење за најбољу дечју карикатуру „Мали Пјер“. Општинско такмичење одржано је 16. марта у Центру за културу и образовање Раковица, а данас су нам стигли резултати:
У млађим разредима, ученица Калина Даниловић 1/1 (учитељица Наташа Јаредић) освојила је ТРЕЋЕ МЕСТО захваљујући свом изврсном приказу Изногуда, озлоглашеног француског стрип јунака.
У старијим разредима, ученица Ана Петрица 8/1 освојила је ДРУГО МЕСТО, за упечатљиву карикатуру гитаристе Саула Хадсона, познатијег по надимку Слеш, а ТРЕЋЕ МЕСТО освојиле су Ања Јанчић 8/3, за каркатуру Новака Ђоковића и Дуња Тадић 7/2, за карикатуру Лејди Гаге. Радове ових девојчица за такмичење је издвојила ликовни педагог Тања Ђокић.

Честитамо нашим ученицама и њиховим предавачима!