29. 03. 2022.

Отворена врата школе - март 2022. године

Поштовани родитељи,

У среду, 30. 03. 2022. године ће бити организована Отворена врата у периоду од 17.30 до 19.00 часова када ћете са наставницима моћи да поразговарате о успеху и дисциплини ваше деце, наших ученика.
Потребно је да ученички родитељи, у договору са одељењским старешинама своје деце, закажу термин за разговор са одређеним предметним наставником.
Наставници ће сваком ученичком родитељу посветити пажњу у трајању од 10 минута, током 90 минута колико трају Отворена врата.
У случају да је неопходно потребан индивидуални разговор са предметним наставницима ван термина заједничких Отворених врата, ситуација налаже да се и тај разговор закаже унапред, посредством одељењских старешина.
У разредној настави разговори са учитељима или наставницима енглеског језика и верске наставе заказују се у договору са учитељима.
Дођите – добродошли сте!