Свечани пријем првака

1. септембра 2017. године у 18 часова у нашој школи организован је свечани дочек ученика првог разреда. Радознали, узбуђени и насмејани малишани имали су прилику да се у интерактивној представи друже са глумцима и мађионичаром.
Ученике првог разреда и њихове родитеље поздравила је директорка школе Биљана Благојевић, представила им учитељице, учитеље из продуженог боравка, наставницу енглеског, наставницу веронауке и стручне сараднике. Taкође, ученике је поздравио и представник Општине Раковица, Филип Марјановић.
Сваки првак добио је беџ са ознаком одељења у који је распоређен, а читав хол био је у знаку добродошлице будућим ђацима наше школе.
Надамо се да ће наши ђаци прваци бити вредни, успешни и насмејани током читавог школовања какви су били првог дана, и надамо се да ћемо са родитељима имати добру сарадњу.
Срећно у освајању знања!

Више фотографија са овог догађаја можете погледати на нашој фејсбук страници.