Свечани пријем ученика првог разреда

Драги будући ученици и поштовани родитељи,

Свечани пријем будућих првака школске 2020/2021. године одржаће се 31.08.2020. године, понедељак, испред и у просторијама школе, према следећој сатници:
Одељење 1/1, учитељица Наташа Јаредић – 16 часова
Одељење 1/2, учитељица Маја Динић – 17 часова
Одељење 1/3, учитељица Сања Стајић – 18 часова
* Списак ученика по одељењима биће истакнут на главном улазу школе 27.08.2020. године.
За улазак ученика и родитеља у школу планиран је главни улаз, док је за излазак предвиђен споредни улаз школе.
Приликом уласка у школску зграду неопходно је поштовање свих епидемиолошких мера, ношење маске на лицу и дезинфекција руку, као и одржавање препоручене физичке дистанце.
И у овим измењеним и отежаним околностима неизмерно се радујемо вашем доласку и нашем заједничком раду и дружењу у наредним годинама.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!
Колектив ОШ „Франце Прешерн“

Упутство о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе