ПСИХИЧКЕ ПОСЛЕДИЦЕ ИНТЕРНЕТ НАСИЉА

У сарадњи школе и родитеља данас је у школској библиотеци за ученике петог разреда одржано предавање на тему Психичке последице интернет насиља. Др Милена Тасић је у договору са наставницом географије Биљаном Смарс, директорком школе Биљаном Благојевић и педагогом школе Маријом Вејновић припремила предавање о овој важној теми. Циљ је био да ученици препознају шта је то насиље на Интернету, које су последице оваквог вида насиља, и оно што је најважније да знају да увек постоји решење проблема. Ученици су били веома заинтересовани и имали су бројна питања.
Након предавања разговарали смо са др Миленом Тасић, мајком ученице наше школе, којом се и овом приликом захваљујемо, а оно што је сигурно, наша сарадња ће се наставити и у будућности.

Преузмите и погледајте презентацију са овог предавања.

Фотографије са предавања погледајте овде.